Mescid-i Aksa'da Su Dağıtımı Projesi
Anasayfa Projelerimiz Mescid-i Aksa'da Su Dağıtımı Projesi
Aksa Camii'nin su dağıtım projesi, El Aksa Camii ve ibadet edenlerine ziyaretçilere su sağlamayı amaçlayan bir girişimdir.
Cami ziyaretçileri için temiz ve soğutulmuş su sağlayarak ziyaretçiler ve ibadet edenler için insan ve dini hizmetlerin geliştirilmesine katkıda bulunmanın en iyi yollarından biridir, Kudüs'ten ibadet edenlerin dini ve manevi deneyimini geliştirmenin yanı sıra