HIZLI BAĞIŞ

HIZLI BAĞIŞ YAP

Minberi Aksa Derneği
TR EN AR

Devamlı bir bağışın... olması için.

Allah için bir ticaret istiyorsanız Allah yolunda yatırım yapmak en büyük fırsatlardan biridir. Allah’ın izniyle paranız her ay bereketli olur ve sonsuza kadar garantili kazanç elde edersiniz. Yapacağınız bağışlar bereketin merkezi mübarek Kudüs’e yönelik olduğu için elde edeceğiniz sevap da bereketli olacaktır.

Kudüs için ayrılan kesinti ne kadar?

Aylık kesintinin amacı, aylık gelirin küçük bir kısmını Mescid-i Aksa'ya, Kudüs ve halkına hizmet edecek projelere destek olacak bir sadaka olarak tahsis etmektir. Ebu Hureyre’den. (Allah ondan razı olsun) rivayet edildiğine göre o şöyle demiştir: Resulullah (sav) buyurdu ki: Her günün sabahında iki melek iner. Bunlardan biri: "Allah’ım! Malını verene ardından yenisini ver!" diye dua eder. Diğeri de: "Allah'ım! Cimrilik edenin malını yok et!" diye beddua eder.

Kesintinin faydası nedir?

Kesintiniz aydan aya değişen projelere hizmet edeceğinden, aylık vermeye devam ederek projelerin sürekliliğini ve çeşitliliğini sağlayın.

Görevimiz olan Kudüs ve Mescid-i Aksa’ya yönelik sorumluluklarımızı yerine getirerek Peygamber Efendimizin vasiyetine bir kandil yağ hediye edelim

Derneğin projeleri aracılığıyla Kudüs'ün desteklenmesine katkıda bulunan sürekli bir mali kaynak oluşturmak.

Müslümanı, hem dünyada hem de ahirette mutluluk ve bereketi getirecek bağışı vermeye alıştırmak.

Kesintinin hizmet edeceği projeler?

Ve unutmayın ki Allah katında amellerin en sevimlisi, az da olsa devamlı olanıdır.